لول ترانسمیتر راداری وگا مدل VEGAPULS 64

سطح سنج راداری وگا VEGAPULS 64 برای اندازه گیری مداوم سطح مایعات بسیار مناسب است. از مزایای ویژه این مدل از لول ترانسمیترهای وگا، می توان به کارایی در مخازن باریک یا فضاهای تنگ اشاره کرد. فوکوس بسیار خوب سیگنال راداری امکان استفاده در مخازن دارای دستگاه های همزن(میکسر) و مارپیچ های(اسکرو) گرم کننده را فراهم می‌کند.

توضیحات

وگاپالس 64؛ تا دندان مسلح در برابر مایعات!

سطح سنج راداری وگا VEGAPULS 64 یکی از جدیدترین و قدرتمندترین تجهیزات برند نام آشنای وگا برای اندازه‌گیری مداوم و پیوسته سطح در مایعات است. این مدل از لول ترانسمیترهای راداری وگا یک تجهیز همه فن حریف برای انواع مایعات به شمار می‌رود که میتواند در طیف بسیار گسترده‌ای از محیط‌ها، حتی محیط‌های تهاجمی، نصب شده و عمل نماید.

دقت اندازه گیری و شرایط محیطی مناسب برای تجهیز

لول ترانسمیتر راداری وگاپالس 64 می‌تواند در گستره وسیعی از انواع محیط‌ها با دمای 196- تا 200 درجه سانتیگراد و فشار 1- تا 25 بار نصب شود. از آنجایی که بیشتر مخازن صنعتی در این محدوده فشار و دما قرار دارند، میتوان گفت که این لول ترانسمیتر تقریبا برای هر نوعی از مخزن کارایی دارد. با توجه به قابلیت انتخاب جنس پلاستیکی برای آنتن و نیز هاوزینگ، میتوان از این تجهیز حتی در مخازن حاوی مواد خورنده با دمای بالا نیز استفاده نمود.

لول ترانسمیتر وگاپالس 64 میتواند ارتفاع مایع موجود در مخزن را تا سقف 30 متر با ضریب خطای تنها 1 میلی متر تشخیص دهد که در مقابل برد سی متری، تقریبا برابر با صفر محسوب می‌شود. از این رو، با ابزاری روبرو هستیم که می‌تواند تقریبا در تمامی شرایط محیطی، با نهایت دقت اندازه‌گیری سطح را انجام دهد.

خروجی و شبکه

ترانسمیتر سطح VEGAPULS 64 از خروجی 4…20 میلی آمپری برخوردار است و میتواند با سادگی هرچه تمام به شبکه مدباس و پروفی باس متصل شود. همچنین، قابلیت اتصال به شبکه هارت (HART) نیز در این تجهیز وجود دارد. شما به سادگی می‌توانید این ابزار را به انواع کنترلر، PLC و نیز نمایشگرهای وگا متصل کرده و به سادگی پارامترهای مدنظر خود را تنظیم نمایید.

مراحل نصب و راه‌اندازی لول ترانسمیتر راداری vegapuls 64

مراحل نصب و راه‌اندازی لول ترانسمیتر راداری وگا VEGAPULS 64

قابلیت پشتیبانی از بلوتوث یکی دیگر ویژگی‌های بی‌نظیر این تجهیز است که به شما اجازه می‌دهد با انواع لپ‌تاپ و تبلت نیز تجهیز را مطابق نیاز خود برنامه‌ریزی نمایید. تمامی این‌ها کار شما برای پارامتردهی، تنظیم و برنامه‌ریزی را آسان خواهد نمود.

فرکانس، جنس آنتن و بدنه

به عنوان پرچمدار لول ترانسمیترهای سری 60 برای مایعات، شرکت وگا ترجیح داده تا مدل VEGAPULS 64 را به فرکانس 80 گیگاهرتزی مجهز کند تا بخارات، کف، بیلدآپ‌های متعدد و گازهای مزاحم نتوانند خللی در عملکرد این تجهیز ایجاد کنند. قابلیت فوکوس بی‌مانند این سطح سنج، باعث می‌شود که حتی در مخازن جمع و جور و کوچک نیز بتوان از این ترانسمیتر سطح استفاده نمود.

شما می‌توانید این تجهیز را به انواع آنتن، بسته به نیاز خود مسلح کنید! از آنتن هورن پلاستیکی و رزوه‌ای با آنتن یکپارچه گرفته تا آنتن کپسوله برای اندازه گیری‌های بهداشتی (در مواد غذایی)، می‌توانند در این تجهیز نصب شوند. این موضوع نیز انعطاف پذیری فوق العاده‌ای به این ارتفاع سنج می‌دهد تا بتوانید نسبت به نیاز و شرایط سامانه خود، آن را شخصی‌سازی کنید.

سطح سنج راداری وگا پالس مدل 64 با آنتن یکپارچه vegapuls 64

سطح سنج راداری وگا پالس مدل VEGAPULS 64 با آنتن یکپارچه

جنس هاوزینگ نیز می‌تواند از متریال‌های متنوعی انتخاب شود. پلاستیک، آلومینیوم و استیل ضدزنگ با دونوع رنگ (الکتروپولیش و یا ریخته گری دقیق) تنها چند مورد از انتخاب‌های موجود هستند که میتوانند بسته به نیاز شما سفارش داده شوند. در نظر داشته باشید که جنس هاوزینگ و آنتن در استانداردهای ایمنی و بازه دما و فشاری که تجهیز می‌تواند تحمل کند، تاثیرگذار خواهد بود؛ مثلا در آنتن پلاستیکی امکان پشتیبانی از استاندارد محافظتی IP68 وجود ندارد.

اتصالات

برای اتصال سطح سنج راداری وگاپالس 64، بسته به جنس هاوزینگ و نوع آنتن، می‌توانید از انواع فلنج، کلمپ و رزوه با استانداردهای گوناگون (NPT، G و یا M) استفاده کنید. اتصالات بخش ورودی کابل نیز می‌تواند از انواع گلند دار با جنس گلند آلومینیومی تا پلاستیکی (حتی فلزی با روکش نیکل!) تا انواع بدون گلند با استانداردهای رزوه مختلف، انتخاب شود. به طور کلی، شما قادر خواهید بود این تجهیز را دقیقا نسبت به شرایط و نیاز خود، سفارشی‌سازی کنید!

استانداردها و تاییدیه های VEGAPULS 64

همانطور که از شرکت وگا انتظار داشتیم، این تجهیز دارای تقریبا تمامی تاییدیه‌های معتبر جهانی از جمله ATEX اروپا، استاندارد IEC، تاییدیه NEPSI چین و FM آمریکا را می‌باشد. همچنین، ارتفاع سنج وگاپالس 64 دارای استانداردهای حفاظتی IP66، IP67 و IP68 است. البته در برخی از شرایط و انواع خاص آنتن و هاوزینگ، استاندارد IP68 وجود ندارد.

تمامی این استانداردها و تاییدیه ها به این معنی هستند کتشخیص سطح مخزن صابون مایع بوسیله لول ترانسمیتر راداری وگا 64ه با تجهیزی به شدت قابل اعتماد و با طول عمر بالا روبرو هستیم. از طرف دیگر، با توجه به استانداردهای حفاظتی، عملا شما هیچ نگرانی از بابت نفوذ گرد و غبار و رطوبت محیط به تجهیز نخواهید داشت.

تشخیص سطح به روش راداری در مخزن صابون مایع بوسیله لول ترانسمیتر راداری vegapuls 64

تشخیص سطح مخزن صابون مایع بوسیله لول ترانسمیتر راداری VEGAPULS 64

صنایع هدف

سنسور سطح راداری VEGAPULS 64 عملا برای این منظور ساخته شده که تقریبا برای تمامی صنایع و مخازن در صنعت قابل استفاده باشد. مهم‌ترین صنایعی که این ارتفاع سنج بی‌نظیر می‌تواند در آنها استفاده شود عبارتند از: صنایع شیمیایی، پتروشیمی، پالایشگاهی، نیروگاهی، سطح سنج‌های لازم در صنعت سیمان(تانکرهای مواد سوختی) و نیز تاسیسات مدیریت آب و فاضلاب.

قیمت

با توجه به قابلیت‌ها و امکانات این تجهیز، قیمت آن نیز بسیار منطقی به نظر می‌رسد. قیمت سطح سنج راداری وگاپالس 64 در پایه ترین حالت از حدود 1700 یورو آغاز می‌شود و در خاص ترین مواقع به حدود 4000 یورو می‌رسد.

اگر ویژگی‌های این تجهیز را در نظر بگیریم، نسبت به رقبای خود از برندهای دیگر نظیر اندرس هاوزر از قیمت مناسبی برخوردار است. البته این مورد را هم در نظر بگیرید که تجهیزات وگا به طور اختصاصی در شرکت مادر در آلمان تولید می‌شوند و کیفیت بی‌نظیری دارند که در برندهای دیگر کمتر به چشم می‌خورد.

نحوه سفارش

با آداک فرآیند سپهر، شما می‌توانید این تجهیز را به صورت سفارشی با ضمانت اصالت و گارانتی، به طور مستقیم از شرکت وگا آلمان سفارش دهید. به علت همکاری مستقیم با شرکت وگا آلمان، قیمت‌های ارائه شده توسط آداک فرآیند سپهر در سطح کشور بی‌نظیر هستند.

همچنین، در آداک فرآیند سپهر به محض اتمام تولید محصول در شرکت وگا آلمان، شماره سریال تجهیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما به سادگی میتوانید اصالت و اطلاعات فنی محصول را به طور مستقیم از وبسایت وگا استعلام نمایید.

برای سفارش این محصول و قیمت دقیق، دکمه استعلام قیمت مقابل تصویر محصول را بزنید و یا از طریق آیکون واتساپ به ما پیام بدهید. همچنین، می‌توانید از طریق شماره تلفن های مشخص شده در وبسایت با ما تماس بگیرید.

دانلود کاتالوگ

VEGAPULS-64.pdf

VEGAPULS-64-Operating.pdf

توضیحات تکمیلی
Measuring range

30 m

Process temperature

-196 … 200 °C

Process pressure

-1 … 25 bar

Accuracy

± 1 mm

Frequency

80 GHz

Beam angle

≥ 3°

Version

with plastic horn antenna ø 80 mm
Thread with integrated horn antenna
Flange with encapsulated antenna system
Hygienic fitting with encapsulated antenna system

Materials, wetted parts

PFA
PTFE
316L
Alloy C22 (2.4602)
PEEK

Threaded connection

≥ G¾, ≥ ¾ NPT

Flange connection

≥ DN50, ≥ 2"

Hygenic fittings

Clamp ≥ 2", DN50 – DIN32676, ISO2852
Slotted nut ≥ 2", DN50 – DIN 11851
DRD connection ø 65 mm
for NEUMO BioControl D50 PN16 / 316L

Seal material

EPDM
FKM
FFKM

Housing material

Plastic
Aluminium
Stainless steel (precision casting)
Stainless steel (electropolished)

Protection rating

IP66/IP68 (0,2 bar)
IP66/IP67
IP66/IP68 (1 bar)

Output

4 … 20 mA/HART – two-wire

Ambient temperature

-40 … 80 °C

Approvals

Scope
ATEX / Europe
FM / USA
EAC (GOST) / Belarus
EAC (GOST) / Kazakhstan
EAC (GOST) / Russia
IEC / worldwide
NEPSI / China
INMETRO / Brazil
CCOE / India
CSA / USA and Canada

Explosion protection

Intrinsic safety "i"
Flameproof enclosure "d"
Dust explosion protection through housing "t"

Foodstuffs/Pharma

3A
FDA
EG1935/2004

Ship approval

ABS
CCS
DNV
GL
KR
LR
NK
RINA
RMROS

Overfill protection

WHG
VLAREM II

Display & adjustment

Adjustment
PLICSCOM
PC, PACTware and DTM
HART-Communicator
Software (e. g. AMS™, PDM)
Indication
Display/adjustment module PLICSCOM
VEGADIS 81
VEGADIS 82

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لول ترانسمیتر راداری وگا مدل VEGAPULS 64”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
پشتیبانی ایتا تماس واتساپ