درباره ما

کاربر عزیز، قبل از هر چیزی، از اینکه وقت گرانبهای خود را برای آشنایی با ما اختصاص می‌دهید، سپاسگزاریم. قدردان توجه شما هستیم و به خود می‌بالیم که مشتریانی مثل شما داریم!

داستان شرکت آداک فرآیند سپهر از کجا آغاز شد؟ در طی بیش از یک دهه فعالیتمان در زمینه ابزار دقیق، متوجه شدیم که عدم وجود یک مرجع قابل اعتماد برای مشاوره، ارائه محصولات بی‌کیفیت و غیراصل، عدم تعهد زمانی تامین‌کننده و در نهایت ارائه محصولات نامرتبط با نیاز مشتری، مهم‌ترین مشکلاتی هستند که در زمینه تجهیزات ابزار دقیق وجود دارند و متاسفانه گاهی باعث وارد شدن خسارات هنگفت نیز می‌شوند. از این رو بر آن شدیم تا با ایجاد زیرساخت‌های مربوطه، این مشکلات را از صنعت تجهیزات ابزار دقیق حذف کنیم تا بتوانیم گرهی از مشکلات تولیدکنندگان محترم بگشاییم.

آداک فرآیند سپهر در طی سالیان فعالیت، همچنان به هدف و تعهد خود پایبند مانده است. مشتریان محترم آداک فرآیند سپهر می‌توانند قبل از اقدام به خرید، مشاوره تخصصی رایگان دریافت کرده، مناسب‌ترین تجهیز برای شرایط خود را انتخاب کنند و در موعد مقرر نیز سفارش خود را تحویل بگیرند. مهم‌تر از همه، مشتریان آداک فرآیند سپهر می‌توانند به محض دریافت سفارش، همه چیز، از کد و اصالت محصول گرفته تا تاریخ تولید محصول را بدون واسطه و بدون دردسر از وبسایت تولیدکننده اصلی تجهیز، استعلام نمایند.

در یک کلام، آداک فرآیند سپهر ترجیح تولیدکنندگان و مدیران متخصص، حرفه‌ای و مسئولیت پذیر است؛ چرا که از عواقب خطرناک استفاده از تجهیزات ابزار دقیق استوک، تعمیری و غیراصل و یا تاخیر در تحویل سفارش و در نتیجه اختلال در فرآیند تولید، آگاه هستند. این موضوع مسئولیت ما را سنگین‌تر کرده و باعث شده در راهی که انتخاب کرده‌ایم، مصمم‌تر از قبل باشیم.