درباره ما

کاربر عزیز، قبل از هر چیزی، از اینکه وقت گرانبهای خود را برای آشنایی با ما اختصاص می‌دهید، سپاسگزاریم. قدردان توجه شما هستیم و به خود می‌بالیم که مشتریانی مثل شما داریم!

داستان شرکت آداک فرآیند سپهر از کجا آغاز شد؟ این شرکت با سرمایه گذاری بخش خصوصی فعالیت خود را در زمینه فروش تجهیزات ابزار دقیق صنعتی آغاز کرد. طی بیش از یک دهه فعالیتمان در زمینه ابزار دقیق، متوجه شدیم که عدم وجود یک مرجع قابل اعتماد برای مشاوره، ارائه محصولات بی‌کیفیت و غیراصل، عدم تعهد زمانی تامین‌کننده و در نهایت ارائه محصولات نامرتبط با نیاز مشتری، مهم‌ترین مشکلاتی هستند که در زمینه تجهیزات ابزار دقیق وجود دارند و متاسفانه گاهی باعث وارد شدن خسارات هنگفت نیز می‌شوند. از این رو بر آن شدیم تا با ایجاد زیرساخت‌های مربوطه، این مشکلات را از صنعت تجهیزات ابزار دقیق حذف کنیم تا بتوانیم گرهی از مشکلات تولید کنندگان محترم بگشاییم.

آداک فرایند سپهر تامین کننده برند های مطرح بین المللی

عمده محصولات قابل ارائه در این شرکت عبارتند از: دتکتور گاز، سطح سنج راداری، لول سوئیچ خازنی، لول سوئیچ ویبره و دیاپازونی، کنترلر و نمایشگر، فلومتر، ترانسمیتر فشار، سیستم کنترل مرکزی دتکتور گازی و تجهیزات ابزار دقیق از برند های مطرح اروپایی و آمریکایی.
شایان ذکر است این شرکت نماینده رسمی محصولات برند وگا VEGA آلمان و دتکتور گاز پروسنس Prosense ترکیه است.

شرکت آداک فرآیند سپهر(سهامی خاص) در طی سالیان فعالیت خود، همچنان به هدف و تعهد خود پایبند مانده است. مشتریان محترم آداک فرآیند سپهر می‌توانند قبل از اقدام به خرید، مشاوره تخصصی رایگان دریافت کرده و مناسب‌ترین تجهیز برای شرایط خود را انتخاب و در موعد مقرر نیز سفارش خود را تحویل بگیرند. مهم‌تر از همه، مشتریان عزیز ما می‌توانند به محض تائید درخواست خریدشان، همه موارد اعم از اوردرکد، اصالت تجهیز، تاریخ تولید و کالیبراسیون محصول را از وبسایت شرکت تولید کننده، استعلام نمایند.

در یک کلام، آداک فرآیند سپهر ترجیح تولید کنندگان و مدیران متخصص، حرفه‌ای و مسئولیت پذیر است؛ چرا که از عواقب خطرناک استفاده از تجهیزات ابزار دقیق استوک، تعمیری و غیراصل و یا تاخیر در تحویل سفارش و در نتیجه اختلال در فرآیند تولید، آگاه هستند. این موضوع مسئولیت ما را سنگین‌تر کرده و باعث شده در راهی که انتخاب کرده‌ایم، مصمم‌تر از قبل باشیم. 

دتکتور گاز هیدروژن
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
پشتیبانی ایتا تماس واتساپ