سوئیچ سطح دیاپازونی وگا مدل VEGASWING 63

سطح سنج دیاپازونی وگاسوینگ 63 محصول شرکت بسیار معتبر و معروف آلمانی وگا میباشد که برای تشخیص نقطه ای سطح در انواع مایعات سبک و نیمه سنگین (با چگالی بیشتر از 0.5 و کمتر از 2.5 g/cm³) طراحی و تولید شده است.

توضیحات

VEGASWING 63؛ یک سنسور دیاپازونی معروف برای انواع مایعات!

سطح سنج دیاپازونی وگاسوینگ 63 یکی از معروفترین و پرکاربردترین تجهیزات از نوع خود است که برای تشخیص نقطه ای سطح در انواع مایعات سبک و نیمه سنگین به کار میرود. این ابزار دقیق با قیمت مناسب و کارکرد مطمئن، توانسته جای خود را به خوبی در صنعت ایران نیز باز کند. در ادامه، با قابلیت ها و ویژگی های این تجهیزها بیشتر آشنا خواهیم شد.

وگاسوینگ 63 برای چه محیط هایی طراحی شده است؟

دما، فشار و دیگر متغیرهای محیطی، از جمله مهمترین مواردی هستند که هنگام خرید هر تجهیز ابزار دقیقی بایستی به آن ها توجه نمود. سنسور دیاپازونی VEGASWING 63 برای مخازنی طراحی شده است که محدوده فشار آنها بین 1- تا 64 بار و شرایط دمایی آن ها در محدوده 50- تا 250 درجه سانتیگراد باشد.

یکی از مواردی که در این زمینه بایستی اشاره نمود، این است که این تجهیز معمولا از دیواره جانبی به مخزن متصل میشود. بنابراین هنگام خرید حتما بایستی این موضوع را در نظر بگیرید که فشار ستون مایعی که در شرایط پر بودن مخزن، بالای نقطه اتصال تجهیز شکل خواهد گرفت، چقدر میتواند باشد و آیا این مقدار در محدوده فشار قابل تحمل توسط تجهیز است یا خیر. در صورت عدم توجه به این مورد، تجهیز بسیار زودتر از چیزی که انتظارش را داشتید، از بین خواهد رفت.

سوئیچ سطح دیاپازونی VEGASWING 63

از آنجایی که این لول سنج حائز استانداردهای حفاظتی IP66، IP67 و در فشار 1 بار IP68 میباشد، حتی اگر در محیط نصب این تجهیز گرد و غبار و یا رطوبت زیادی وجود داشته باشد، نیازی نیست از بابت نفوذ این ذرات به داخل تجهیز نگران باشید.

طول و جنس پروب

پروب وگاسوینگ 63 در انواع مختلف استاندارد، بهداشتی، عایق گرمایی، رابط لوله ای و سربی عایق گاز میتواند انتخاب شود. این انتخاب، بایستی بسته به شرایط مخزن باشد؛ مثلا در مخازنی که دارای دمای بالایی باشند، بهتر است پروب عایق گرمایی انتخاب شود. این بخش در حقیقت یک میله بلند است که باعث میشود انتقال گرما از بخش پروب به بخش الکترونیکی به حداقل برسد.

با اینکه طول پروب در این تجهیز از 8 سانتی متر تا 4 متر و در برخی از شرایط سفارشی تا 6 متر قابل انتخاب است، اما انتخاب طول بیش از حد برای پروب توصیه نمیشود. طول پروب بیشتر، مساوی است با هزینه بیشتر که اساسا با دلیل انتخاب روش اندازه گیری دیاپازونی که معمولا هزینه کمتر است، تضاد دارد.

برای جنس پروب نیز در این تجهیز انتخاب های زیادی در پیش رو خواهید داشت. مهمترین آلیاژهایی که میتوانید جنس پروب را از میان آن ها سفارش دهید، عبارتند از: پلاستیک PFA، استیل 316L، هستلوی‌های 400 و C22 و نیز ECTFE و Enamel.

جنس هاوزینگ

همانند بیشتر تجهیزات وگا، برای جنس بخش کله‌گی VEGASWING 63 را میتوانید از بین گزینه های پلاستیک، آلومینیوم، استیل ضدزنگ با ریخته گری دقیق و نیز استیل ضدزنگ الکتروپولیش شده انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید که بهتر است این انتخاب نیز با توجه به شرایط مخزن و دما و فشاری که تجهیز قرار است در آن عمل نماید، انجام گیرد.

روش های اتصال تجهیز به مخزن

انواع کلمپ‌ها، رزوه‌ها و فلنج‌ها با استانداردهای گوناگون میتوانند برای اتصال وگا سوینگ 63 به مخزن به کار روند. اگر قصد استفاده از این تجهیز را در صنایعی مانند صنایع غذا و دارو دارید که نیاز به رعایت الزامات بهداشتی وجود دارد، خبر خوش برای شما این است که امکان استفاده از اتصالات کلمپ بهداشتی در این تجهیز وجود دارد. جزئیات کاملا دقیق استانداردهای رزوه ممکن برای اتصال این تجهیز به مخزن را میتوانید در بخش مشخصات فنی مشاهده نمایید.

لول سوئیچ لرزشی برای مخزن اسید گوگرد VEGASWING 63

لول سوئیچ لرزشی برای مخزن اسید گوگرد VEGASWING 63

استانداردها، تاییدیه ها و انواع خروجی ها

همانطور که از شرکت معتبر وگا انتظار داشتیم، وگاسوینگ 63 دارای لیست بلندبالایی از انواع تاییدیه ها و استانداردهای جهانی است که نشان میدهد این تجهیز کاملا معتبر و قابل اعتماد میباشد. از جمله معتبرترین این تاییدیه ها میتوان به ATEX اروپا، FM ایالات متحده، NEPSI چین، CSA کانادا و نیز استاندارد جهانی EAC را نام برد.

در صورت استفاده از این تجهیز در صنایع غذایی و دارویی نیز، بهتر است بدانید وگاسوینگ 63 دارای استانداردهای فوق العاده معتبر FDA، 3A و EHEDG است که نشان از رعایت الزامات بهداشتی در این ابزار دارد. در نهایت، استانداردهای ایمنی ذاتی i، t و f نیز توسط این تجهیز اخذ شده اند که حتی در محیط های اشتعال زا و انفجاری نیز امنیت حداکثری استفاده از ابزار را تضمین مینمایند.

خروجی هایی که به صورت استاندارد در وگاسوینگ 63 ارائه میشوند، بسیار متنوع هستند. از جمله مهمترین این خروجی ها عبارتند از: خروجی رله ای دوگانه (DPDT)، سوئیچ الکترونیکی بدون کنتاکت، ترانزیستوری(NPN/PNP)، دو سیمه و خروجی مطابق با استاندارد شبکه NAMUR.

قیمت

با توجه به امکان انتخاب گسترده امکانات، قابلیت ها و آلیاژها برای بخش های مختلف در این تجهیز، قیمت میتواند متغیر باشد. به طور کلی، قیمت این تجهیز در پایه ترین حالت از حدود 600 یورو آغاز میشود که در خاص ترین سفارش ها به حدود 1200 یورو نیز ممکن است برسد.

راهنمای خرید وگاسوینگ 63

جهت خرید لول سوئیچ دیاپازونی کافیست دکمه استعلام قیمت و خرید در مقابل تصویر محصول را بزنید و فرم کوتاه تماس را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و ضمن ارائه مشاوره تخصصی رایگان، قیمت دقیق مدل مدنظر شما را در اختیارتان قرار خواهد داد.

به دلیل همکاری مستقیم آداک فرآیند سپهر با شرکت وگا آلمان، تمامی قیمت های ارائه شده در سطح کشور بی رقیب بوده و نیز تمامی تجهیزات به طور اختصاصی با ضمانت اصالت ارائه میشوند.

به محض اتمام تولید تجهیز در کارخانه مادر در آلمان، شماره سریال مربوطه در اختیار شما قرار خواهد گرفت که میتوانید حتی پیش از دریافت تجهیز، اصالت و تاریخ تولید و تست نهایی را بدون واسطه از وبسایت وگا استعلام نمایید.

دانلود کاتالوگ

VEGASWING-63.pdf

VEGASWING-63-OPERATION.pdf

توضیحات تکمیلی
Process temperature

-50 … 250 °C

Process pressure

-1 … 64 bar

Version

Standard
Hygienic applications
with gas-tight leadthrough
with tube extension
with temperature adapter

Materials, wetted parts

PFA
316L
Alloy C22 (2.4602)
Alloy 400 (2.4360)
ECTFE
Enamel

Threaded connection

≥ G¾, ≥ ¾ NPT

Flange connection

≥ DN25, ≥ 1"

Hygenic fittings

Clamp ≥ 1" – DIN32676, ISO2852
Slotted nut ≥ 1½", ≥ DN40 – DIN 11851
Varivent ≥ DN25
hygienic fitting F40 with compression nut
SMS 1145 DN51
SMS DN38
Hygienic fittings ≥ DN25 – DIN11864-1-A
Hygienic flange connection DIN11864-2-A; DN60(ISO)ø60,3
SMS socket piece DN38 PN6

Seal material

no media contact

Housing material

Plastic
Aluminium
Stainless steel (precision casting)
Stainless steel (electropolished)

Protection rating

IP66/IP67
IP66/IP68 (1 bar)
IP65

Output

Relay (DPDT)
Contactless electronic switch
Transistor (NPN/PNP)
Two-wire
NAMUR

Ambient temperature

-40 … 70 °C

Approvals

Scope
ATEX / Europe
CSA / Canada
FM / USA
EAC (GOST) / Belarus
EAC (GOST) / Kazakhstan
EAC (GOST) / Russia
IEC / worldwide
KOSHA / Korea
NEPSI / China
UKR Sepro / Ukraine
INMETRO / Brazil
CCOE / India

Explosion protection

Intrinsic safety "i"
Flameproof enclosure "d"
Dust explosion protection through housing "t"

Foodstuffs/Pharma

3A
EHEDG
FDA

Ship approval

ABS
BV
CCS
DNV
GL
LR
RINA
RMROS

Overfill protection

WHG
VLAREM II

SIL qualification

SIL2

Display & adjustment

Indication
Pluggable display module PLICSLED

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سطح دیاپازونی وگا مدل VEGASWING 63”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
پشتیبانی ایتا تماس واتساپ