درباره ما

معرفی آداک فرآیند سپهر :

اتوماسیون صنعتی و  ابزار دقیق آداک فرآیند سپهر، فعال در زمینه تامین تجهیزات اتوماسیون، ابزار دقیق، الکتروموتور،ژنراتور و مهندسی حوزه کاری مربوطه برای صنایع کشور می باشد. شرکت آداک فرآیند سپهر با استفاده از تجربه 15 ساله مدیران خود در صنعت کشور صاحب ارتباطات و تجربیات مفیدی در تامین تجهیزات اتوماسیون، ابزار دقیق و مهندسی حوزه کاری خود می باشد. رضایت مشتریان ما سبب گردیده تا هر روز مصمم تر از گذشته به کار خود ایمان داشته باشیم.


اهداف و چشم اندازهای آداک فرآیند سپهر :

ما برآنیم همکاری های موجود خود با بخش صنعت کشور را گسترش داده و بروزترین و پیشرفته ترین متدها و الگوهای موجود در حوزه های مرتبط با صنعت را به مجموعه هایی که با آنها در حال کار هستیم ، اطلاع رسانی نمائیم.
کار با شرکتهای مختلف، باعث افزایش تجربه و آموخته هایی برای آداک فرآیند سپهر شده و ما قصد داریم آن را به صنایع داخلی انتقال دهیم.


دیدگاه مدیریت آداک فرآیند سپهر :

مجموعه آداک فرآیند سپهر سعی دارد با تحقیقات مستمر و هماهنگی های لازم ، تکنولوژی ها و نوآوری های روز دنیا را با توجه به ظرفیت و حجم کاری خود آموخته و آن را به شرکتهای های حوزه کاری صنعت انتقال دهد و با تمام قدرت بر این رسالت خویش پایبند می باشد.


زمینه کاری آداک فرآیند سپهر :

آداک فرآیند با بهره گیری از دانش فنی و تجربه طولانی و موفق در سطح فروش و مشاوره در زمینه اتوماسیون،کنترل و ابزار دقیق با اتکا به حسن اعتماد مشتریان خود ماموریت دارد که به صورت فراگیر جهت تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز در صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی ، نیروگاهی و ذوب ، غذایی و داروسازی ، معادن ، شیشه سازی ، سیمان و گچ و… با ارائه بروزترین و مناسب ترین تجهیزات و قطعات، با هدف تامین رضایت مشتریان خود شروع به کار کرده است .