نماینده رسمی وگاVEGA در ایران | آداک فرایند سپهر

نمایندگی وگا (VEGA) آلمان در ایران کجاست؟ (2023)

شرکت وگا آلمان چرا تا این حد معروف و مهم است؟ نماینده رسمی وگا در ایران کجاست؟ آیا امکان تامین تجهیزات وگا در ایران وجود دارد؟ اگر کمی در زمینه تجهیزات ابزار دقیق فعالیت کرده باشید، بدون شک نام برند بسیار مطرح وگا به گوشتان خورده است!

در این مطلب از وبلاگ آداک فرآیند سپهر، به معرفی کامل شرکت وگا، محصولات آن و نیز مراکز معتبر تامین تجهیزات این برند خواهیم پرداخت. مثل همیشه، با ما همراه باشید!

تاریخچه؛ از تاسیس تا رهبری در صنعت ابزار دقیق تشخیص سطح!

شرکت آلمانی وگا با نام کامل وگا گریشابا (VEGA Grieshaber KG) توسط برونو گریشبا در سال 1959 در نزدیکی شهر شیلتاخ آلمان واقع در جنگل سیاه تاسیس شد و در توسعه و تولید فناوری اندازه گیری نوآورانه برای صنعت فرآیند تخصص دارد. وگا که اکنون به طور تخصصی در زمینه تجهیزات اندازه گیری سطح و فشار فعالیت دارد، یکی از پیشروترین برندها در دنیای تجهیزات ابزار دقیق است. این موضوع تا به حدی پیش رفته که از سال 1991 به بعد، وگا به عنوان برند پرچم دار در سطح جهان در زمینه اندازه گیری سطح با استفاده از تکنیک رادار شناخته می شود.

تمرکز محصولات تولیدی این برند شامل سنسورهای اندازه گیری سطح پیوسته و نقطه ای و همچنین سنسور فشار است. سطح سنج های این کمپانی از بالاترین دقت اندازه‌گیری و الزامات ایمنی برخوردار بوده و علاوه بر این، عمر طولانی و نصب و راه‌اندازی بسیار ساده ای دارد.

کاربرد تجهیزات اندازه گیری سطح وگا

 • صنعت آب و فاضلاب
 • صنایع غذایی و شیمیایی
 • حمل و نقل هوایی و کشتیرانی
 • صنایع وکارخانجات تولید دارو
 • نفت، گاز و پتروشیمی
 • صنعت سیمان
 • معدن

وگا که اهمیت بسیاری به روش های نوین و استفاده از آخرین تکنولوژی ها در زمینه اندازه گیری سطح و فشار قائل بود، به مرور توانست شرکت های دیگر را نیز به مجموعه خود اضافه کند. یکی از مهمترین این شرکت ها، برند آمریکایی اُهمارت Ohmart بود.

زمانیکه وگا بر روی تشخیص سطح با استفاده از روش راداری متمرکز بود، اهمارت نیز تلاش می کرد تا با استفاده از تکنولوژی امواج رادیواکتیو همین کار را انجام دهد. در نهایت، در سال 2009 وگا با خرید این شرکت، توانست پای خود را به بازار این دسته از تجهیزات اندازه گیری سطح نیز باز کند. در حال حاضر علاوه بر انواع دیگر تجهیزات، وگا انواع لول ترانسمیترهای رادیواکتیو را نیز تولید می کند که از بهترین نمونه ها در سراسر جهان به شمار می روند.

تفاوت وگا با دیگر تولیدکنندگان تجهیزات اندازه گیری سطح و فشار چیست؟

تکیه بر کیفیت و رضایت مشتری، یکی از مهمترین نکات مثبت برند وگا آلمان محسوب می شود. با افزایش هزینه های طراحی و تولید، بسیاری از برندها ترجیح دادند که امر تولید تجهیزات را به علت نیروی کار ارزان تر، امتیازات ویژه و … به کشورهای ثالث نظیر هند و چین منتقل کنند. این موضوع باعث شد که حتی اگر صرفا امر مونتاژ بر عهده این کارخانه ها بوده باشد، کیفیت تجهیزات آن ها به طرز معنا داری کاهش پیدا کند. اما در مورد شرکت وگا، موضوع کاملا متفاوت است.

شرکت وگا هرگز تولید تجهیزات خود را به شرکت ها و کشورهای ثالث واگذار نمی کند. تمامی محصولات این برند به طور اختصاصی در کارخانه مادر واقع در آلمان تولید می شوند و این امر باعث شده که از لحاظ کیفیت، از تمامی رقبا یک سر و گردن بالاتر باشند. این سیاست کاری وگا علاوه بر اینکه باعث افزایش بسیار زیاد کیفیت می شود، از طرف دیگر موجب می شود پروسه تولید تجهیزات کاملا پیوسته باشند. شاید در این مرحله این سوال را داشته باشید که این پیوستگی چه سودی برای مشتریان خواهد داشت؟ 

در محصولات شرکت وگا، موضوعی به نام فروش تجهیزات تقلبی، استوک و کارکرده عملا غیرممکن است! وقتی محصولی از این شرکت خریداری می کنید، روی آن کد بخصوصی حک شده است که با وارد کردن آن در وبسایت مادر، به راحتی می توانید همه اطلاعات مربوط به آن، از تمامی قابلیت ها، امکانات و ویژگی ها گرفته تا تاریخ دقیق تولید، تست نهایی و خروج از کارخانه را ببینید. بدین ترتیب به طور کامل می توانید بدانید که آیا تجهیزی که در دستتان است، به طور اختصاصی با توجه به سفارش شما ساخته شده یا یک نمونه کارکرده و نزدیک به سفارش شماست!

 یکی دیگر از نکاتی که باعث پیشرفت این برند شده، نوآوری در تولید و نیز تولید تجهیزات قابل اعتماد است. در شرکت وگا، هر نوآوری و روش جدیدی که برای اندازه گیری ارائه شود، بارها و بارها مورد آزمایش توسط خود شرکت و نیز موسسات استاندارد بین المللی قرار می گیرد. از این رو، بیشتر تجهیزات وگا دارای معتبرترین و آخرین استانداردها و تاییدیه های بین المللی هستند؛ آن هم در سطحی که از توان هر برند دیگری خارج است. بگذارید یک مثال در این زمینه بزنیم!

قطعا نام استاندارد اتکس ATEX (تجهیزات ضد انفجاری) قبلا به گوشتان خورده است. سختترین و بالاترین روش ایجاد ایمنی در برابر انفجار و حریق در این استاندارد، این است که تجهیز دارای ایمنی ذاتی باشد. این سطح که با عبارت (i) نشان داده می شود، به این معنی است که مصرف انرژی آنقدر در تجهیز کنترل شده است که امکان ایجاد هیچگونه جرقه یا حتی سطح گرم در تجهیز وجود ندارد. 

دریافت استاندارد i از اتکس، به تکنولوژی بسیار بالایی نیاز دارد و عملا از عهده بسیاری از شرکت ها خارج است. جالب است بدانید در اکثریت قریب به اتفاق تجهیزات برند وگا، این استاندارد به صورت قابل سفارش وجود دارد!

با توجه به تمامی موارد فوق، برند وگا عملا یک برند کاملا بی رقیب و پرچم دار در زمینه انواع تجهیزات اندازه گیری سطح و فشار در دنیا به شمار می رود.

نماینده رسمی وگا در ایران کجاست؟ از کجا برای خرید تجهیزات وگا آلمان اقدام کنیم؟

در حال حاضر، آداک فرآیند سپهر به عنوان معتبرترین و تخصصی ترین مرکز تامین تجهیزات وگا آلمان در ایران فعال است. ما به طور اختصاصی و صرفا روی تجهیزات وگا تمرکز داریم تا بتوانیم پاسخگوی نیازهای روزافزون مدیران و متخصصان حرفه ای در این زمینه باشیم. 

به علت ارتباط نزدیک با شرکت مادر، آداک فرآیند سپهر می توانید به طور مستقیم با شرکت وگا آلمان در ارتباط باشید، مشاوره تخصصی درخواست کنید (آن هم به طور کاملا رایگان!!)، درخواست طراحی و کانفیگ تجهیز برای تاسیسات خود را داشته باشید و با خیال راحت و ضمانت اصالت، هر محصولی از وگا را خرید نمایید!

در نظر داشته باشید که تمامی محصولات ارائه شده در آداک فرآیند سپهر، با کد احراز اصالت شماره سریال SN در اختیار شما قرار می گیرند و نیز دقیقا بر حسب سفارش شما ساخته می شوند. به محض اتمام فرآیند تولید، کد مربوطه در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید حتی قبل از دریافت تجهیز، اصالت و اطلاعات ساخت از قبیل تاریخ ساخت و زمان کالیبراسون و تست آن را بررسی نمایید.

معرفی تجهیزات کمپانی وگا

شرکت وگا برای تمامی تجهیزات خود اسامی مشخصی انتخاب نموده و برای هرکدام نیز یک شماره سری در نظر گرفته است. اکثر تجهیزات وگا دارای شماره سری 60 تا 70 هستند؛ اما برخی نیز مانند سوئیچ های خازنی با شماره های 90 مانند 98 و 96 عرضه می شوند. در ادامه نگاهی خلاصه می کنیم به محصولات مختلف شرکت وگا و نام های هرکدام.

سطح سنج های راداری وگا

همانطور که گفته شد، وگا به عنوان پیشرو و رهبر در زمینه انواع تجهیزات اندازه گیری سطح با استفاده از تکنولوژی رادار محسوب می شود. این دسته سطح سنج های وگا در قیمت ها، ویژگی ها و قابلیت های متنوع تولید شده و به فروش می رسند. ترانسمیترهای راداری وگا با عنوان وگاپالس VEGAPULS شناخته می شوند که برگرفته از تکنولوژی پالس رادار است.

سطح سنج های راداری شرکت وگا VEGA بی‌نظیر در کیفیت و کارایی

فناوری Puls/Radar که از ابداعات این شرکت به شمار می رود، در واحد زمان پالس های الکترومغناطیسی ایجاد می کند. این پالس ها با طی کردن فاصله خالی درون مخزن به سطح مواد رسیده، بازتاب می کنند و دوباره توسط تجهیز جمع آوری می شوند. با محاسبه زمان رفت و برگشت امواج، سطح مواد در مخزن تشخیص داده می شود. به لطف این فناوری، ترانسمیترهای راداری وگا مصرف انرژی بسیار پایینی دارند که برای رعایت بالاترین استانداردهای ایمنی، ضروری هستند.

به ارتفاع سنج راداری نیاز دارید؟ همین الان روی این لینک بزنید و همه محصولات را یکجا ببینید: سطح سنج راداری

ترانسمیترهای راداری سطح وگا به دو دسته کلی تقسیم می شوند: سری وگا پالس 60 تا 69 و سری های 10، 20 و 30. به طور کلی، تجهیزات سری 60 برای محیط های کاملا صنعتی با شرایط خشن ساخته شده اند و جزو محصولات بالارده محسوب می شوند. در مقابل، سری های ده، بیست و سی از لول ترانسمیترهای وگا (با فرکانس 80 گیگا هرتز) بیشتر برای مصارف سبک صنعتی و نیمه صنعتی طراحی شده اند، تا روشی کاملا اقتصادی و در عین حال مطمئن برای اندازه گیری سطح در محیط های نه چندان حساس باشند حتی در برخی مدل ها کابل انتقال دیتا بر روی محصول با متراژهای 10 متر و … وجود دارد. علاوه بر اینها ترانسمیتر های راداری بی‌سیم سری وگا ایر با کدهای VEGAAIR 41, 42, 23 تولید شده‌اند که دارای باطری تغذیه داخلی با عمر بسیار بالا (2 تا 5 سال) بوده و بصورت وایرلس Wireless سیگنال 4 الی 20mA را انتقال می‌دهد.

شرکت وگا در سال 2022 به عنوان یک نوآوری انقلابی، سطح سنج راداری وگاپالس 6X را معرفی نمود. 

وگا پالس VEGAPULS 6X

این سطح سنج، در حقیقت تجهیزی است که می تواند با هر قابلیتی و دقیقا برحسب نیاز کاربر ساخته شود. وگاپالس 6X به نوعی یک تجهیز یونیورسال به شمار می رود که تمامی نکات مثبت سری 60 از لول ترانسمیترهای راداری این شرکت را در خود جمع کرده است!

لول سنج های راداری موج هدایت شونده (GWR) وگا

 این تجهیزات همانطور که میدانید، در اصل از خانواده سنسورهای راداری هستند با این تفاوت که امواج به جای پخش آزاد، با استفاده از پروب به درون مخزن هدایت شده و دوباره از طریق همین پروب جمع آوری می شوند. وگا در زمینه این تجهیزات نیز کاملا بی رقیب بوده و حتی بسیاری از رقبای مطرح آن مانند اندرس+هاوزر نیز در زمینه این سطح سنج ها حرف خاصی برای گفتن ندارند.

سری لول سنج های موج هدایت شونده وگا تحت نام VEGAFLEX تولید شده و دارای انواع مختلفی هستند که از ایده آل ترین انتخاب ها برای صنایع مختلف، از جمله نفت، گاز و پتروشیمی به حساب می آیند. کد سری نیز در این تجهیزات 80 می باشد(VEGAFLEX81, 82, 83, 86).

سطح سنج های التراسونیک وگا

در ابتدا، این شرکت سطح سنج های التراسونیک خود را با تحت عنوان VEGASON با سری های متنوع روانه بازار نمود. در آن زمان، روش التراسونیک از لحاظ قیمتی بسیار به صرفه تر از روش راداری محسوب می شد. همانطور که می دانید، روش التراسونیک به شدت وابسته به متغیرهای محیطی است و از طرفی، به دلیل استفاده از امواج مکانیکی، دقت اندازه گیری کمتری نیز دارد. اما آن زمان، هزینه کمتر، این مشکلات را توجیه می کرد.

لول ترانسمیترهای التراسونیک وگا

در سال 2021، وگا با معرفی ترانسمیترهای راداری اقتصادی که در بسیاری از موارد قیمت به مراتب کمتری نیز به سطح سنج های رادای داشتند، تعداد محصولات تولیدی از این نوع را به شدت کاهش داد. در حال حاضر، تنها دو تجهیز از این دسته همچنان در خط تولید وگا حفظ شده اند که عبارتند از وگاسون 61 و وگاسون 62.

لول سوئیچ‌ ها و لول ترانسمیترهای خازنی وگا

شرکت وگا، لول سوئیچ های خازنی خود را تحت عنوان وگاکپ عرضه می کند که برگرفته از کلمه Capacitive به معنی ظرفیتی (الکتریکی) است. به طور کلی، سوئیچ های خازنی وگا با کد سری 60 و 90 تولید می شوند که دارای انواع تک میله ای و چند میله ای (برای مخازنی با دیواره های نارسانا) هستند. 

مشاهده قیمت و خرید، انواع لول سوئیچ خازنی وگا

در کنار موارد فوق، لول ترانسمیترهای خازنی نیز موجود هستند که آن ها نیز با نام وگاکل VEGACAL عرضه شده و همگی تحت سری 60 هستند. از مهمترین ترانمسیترهای خازنی وگا میتوان به VEGACAL 65 و VEGACAL 67 اشاره نمود.

به عنوان نکته آخر، بایستی دقت کنید که سوئیچ های رسانایی وگا را که برای اندازه گیری نقطه ای سطح به کار می روند و دارای نام VEGAKON هستند را با سوئیچ های خازنی اشتباه نگیرید! تجهیزات وگاکن که آن ها هم تحت سری 60 عرضه می شوند، دارای تکنولوژی قدیمی تر رسانایی هستند و برای مواد رسانا می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

لول سوئیچ‌ دیاپازونی وگا

سنسور دیاپازونی

سری سوئیچ های دیاپازونی نیز با نام های مختلف , وگاسوئینگ VEGASWING، وگاویو VEGAWAVE و وگاویب VEGAVIB تولید می شوند. وگاسوینگ ها مخصوص مایعات هستند؛ در حالی که دو سری دیگر به طور خاص برای جامدات فله ای، پودری، دانه ای و گرانولی طراحی شده اند. 

لول سوئیچ دیاپازونی وگا

قبلا شماره سری 50 نیز در سوئیچ های سطح دیاپازونی وگا وجود داشتند؛ اما امروزه فقط دو محصول از آن ها یعنی VEGASWING51, 53 تولید می شوند و باقی تجهیزات همگی عضو سری 60 به شمار می روند.

لول سوئیچ ماکروویو (راداری) وگا

دو سری از لول سوئیچ های ماکروویو در وگا تولید می شوند که گاهی تحت عنوان لول سوئیچ راداری نیز به آن ها اشاره می شود. این تجهیزات دارای کد سری VEGAMIP و شماره سری 60 هستند. 

تنها 4 محصول از این سری تولید می شوند که 2 عدد از آن ها ترانسمیتر و 2 عدد رسیور یا جمع کننده امواج محسوب می شوند. ترانسمیترها قبل از شماره سری عبارت T دارند مانند VEGAMIP T61 و دریافت کننده ها R مانند VEGAMIP R61.

ترانسمیترهای سطح فشار تفاضلی و هیدرواستاتیک وگا

ترانسمیتر فشار و هیدرواستاتیک وگا

این سطح سنج ها در حقیقت فشار سنج هایی هستند که در صورت استفاده دوتایی در مخزن، میتوانند با استفاده از اختلاف فشار ستون مایع، سطح مواد درون مخزن را تشخیص دهند. البته همانطور که گفته شد، این روش در جامدات کاربردی ندارد و صرفا میتواند در مایعات مورد استفاده قرار گیرد. این نوع از سطح سنج ها با نام های وگابار VEGABAR با کد سری 60 تولید می شوند.

برای دیدن تمامی تجهیزات این دسته، روی لینک مقابل بزنید: ترانسمیتر فشار وگا

البته یک مدل تحت عنوان وگاول 52 VEGAWELL نیز همچنان در خط تولید است که از سری های قدیمی تر به شمار می رود. همچنین، یکی از قدرتمندترین تجهیزات در این دسته نیز نام متفاوتی دارد: وگادیف 82 VEGADIF.

سطح سنج رادیومتریک وگا

یکی دیگر از تجهیزاتی که شرکت وگا عملا در زمینه آن بی رقیب است، انواع سطح سنج هایی هستند که با استفاده از متد امواج رادیواکتیو، ارتفاع مواد در مخزن را تشخیص می دهند. بر برخی مخازن صنعتی نظیر برجک فرآوری کک از آنجایی که دما و فشار مخزن بسیار بالاست، عملا راه دیگری برای دانستن سطح مواد در مخزن مطرح نیست.

سطح سنج های رادیومتریک وگا که تحت نام های FIBERTRAC و SOLITRACK شناخته می شوند، همگی دارای شماره سری 30 بوده و دارای آخرین استانداردهای حفاظتی، ایمنی و امنیتی جهانی هستند.

کنترلرها و نمایشگرهای وگا

در نهایت، برای اینکه تجهیزات این برند فوق العاده بتوانند نهایت سازگاری را با یکدیگر داشته و نیز به نحو احسن عمل نمایند، وگا انواع مختلفی از نمایشگرها و کنترلرها را نیز روانه بازار نموده است. برخی از این تجهیزات صرفا برای نمایش داده هستند؛ در حالی که برخی دیگر از آن ها، قابلیت های مختلفی مانند تغییر نوع خروجی تجهیز (آنالوگ 20-4 میلی آمپری به رله ای)، پارامتردهی به تجهیزات و نیز برنامه ریزی برای آن ها را نیز دارند. این تجهیزات برای کنترل ساده پمپ، تشخیص سطح و اندازه گیری جریان در کانال های باز و سد ها و… کاربرد دارند.

مرکز فروش نمایشگر و کنترلر وگا از نماینده رسمی

صفحه نمایش این تجهیزات به لطف نور پس زمینه به راحتی قابل خواندن هستند و بدون دانش برنامه نویسی قابل استفاده هستند. با این حال، نمایشگرها نه تنها در محل اندازه گیری قابل خواندن هستند، بلکه مجهز به بلوتوث بوده و می توان مقادیر آنها را با استفاده از تلفن هوشمند یا تبلت مشاهده کرد. شما می توانید از بین نمایشگرهای جمع و جور برای نصب در تابلو های کنترل (ریل تابلویی) و یا نصب بر روی دیوار و لوله، انتخاب کنید.

یکی از مهم ترین انواع این کنترلرها، سری وگاتور VEGATOR هستند که کنترلرهای تک کاناله به منظور انتقال و کنترل سیگنال های رله ای خروجی از انواع لول سوئیچ های لرزشی وگا به شمار می روند. این کنترلرها کد سری سه رقمی داشته و بیشتر شامل وگاتور 121، 112 و VEGATOR111 می شوند. 

مشاهده مشخصات و قیمت نمایشگر و کنترلر وگا

دسته دیگر کنترلرها، سری وگامت VEGAMET هستند که این سری نیز می تواند برای کنترل انواع سیگنال های خروجی از لول ترانسمیترها و نیز برنامه ریزی آن ها به کار رود. این سری نیز در کدهای سه رقمی متنوع شامل 100، 300، 600 و 800 تولید می شوند که هرکدام قابلیت ها و تجهیزات هدف خاص خود را دارند.

در نهایت، به PLICSCOM های وگا می رسیم. این تجهیز یونیورسال، تقریبا با تمامی تجهیزات میان رده و بالارده وگا سازگار است، مستقیما به خود تجهیز متصل می شود و برای پارامتردهی متسقیم به آن کاربرد دارد.

به اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات وگا نیاز دارید؟

وبسایت آداک فرآیند سپهر، کاملترین مرجع تجهیزات برند معتبر وگا VEGA در ایران است. شما می توانید در فروشگاه آداک فرآیند سپهر مشخصات فنی و نیز نقد و بررسی کامل تک تک تجهیزات این برند را به طور کامل مشاهده کنید. همچنین اگر به تجهیز خاصی از این برند نیاز داشتید، می توانید با بهترین شرایط، قیمت و پشتیبانی کامل فنی، از آداک فرآیند سپهر سفارش دهید.

در صورتی که نیاز به مشاوره و یا اطلاعات بیشتر دارید، به راحتی می توانید با استفاده از آیکون واتساپ و یا شماره تلفن های مشخص شده در وبسایت، با ما در تماس باشید و مشاوره تخصصی کاملا رایگان در این زمینه دریافت نمایید. منتظر دیدگاه ها و پیشنهادات سازنده شما هستیم!

شرکت آداک فرایند سپهر بزرگترین مرکز مشاوره تخصصی سنسور و تجهیزات ابزار دقیق وگا VEGA در ایران

سوالات متداول

انواع تجهیزات ابزار دقیق تولیدی وگا آلمان را نام ببرید؟

تجهیزات ابزاردقیق وگا آلمان شامل: سطح سنج های راداری VEGAPULS – VEGAFLEX، اولتراسونیک VEGASON، لول سوئیچ خازنیVEGACAP، لول سوئیچ دیاپازونی VEGAWAVE – VEGASWING – VEGAVIB و سوئیچ راداری VEGAMIP همچنین انواع ترانسمیتر فشار VEGABAR – VEGAWELL، انواع کنترلر VEGAMET می‌شود.

چرا برند وگا VEGA؟

شرکت وگا، تنها تولید کننده ابزار دقیق در سطح جهان است که تمامی قطعات تجهیزات خود را صرفا در کارخانه اصلی در آلمان تولید می‌کند؛ از کوچکترین پیچ ها گرفته تا بورد الکترونیکی. بخاطر همین طول عمر سنسور های وگا بسیار بالا بوده و خرابی و تعمیرات بسیار کمی دارند. همچنین تجهیزات وگا دارای بالاترین درجه حفاظت و استاندارد های ضد انفجاری است.

لیست قیمت و زمان تحویل سنسور های وگا آلمان چقدر است؟

به علت فراوانی تجهیزات تولیدی شرکت VEGA و همچنین با توجه به اینکه هر مدل از سنسور ها نیز می‌تواند 40 یا 50 نوع کانفیگ (کدفنی) مختلف داشته باشد، قیمت هر محصول بر اساس اوردر کد مشخص میشود. زمان تحویل هر سنسور بر اساس زمان ساخت، تست و کالیبراسیون فرق خواهد کرد ولی اغلب از 2 ماه تا 3 ماه و نیم قابل تحویل است.

آیا امکان گارانتی محصولات وگا وجود دارد؟

به جرات میتوان گفت: تنهاترین نماینده ایرانی تجهیزات وگا، شرکت آداک فرایند سپهر است که گارانتی و خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه می‌دهد، در این شرکت علاوه بر فروش کلیه محصولات وگا، گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه می‌شود.

8 دیدگاه ها

 1. سلام و عرض ادب
  مقاله بسیار مفیدی بود
  برای نصب لول ترانسمیتر راداری وگا برای کارخانه ذوب آهن مشاوره فنی میخواستم. البته واحد تدارکات کارخانه از شرکت شما خرید نکرده اند

  پاسخ
  • سلام کاربر گرامی
   یکی از اهدف مدیریت و پرسنل آداک فرایند سپهر مشاوره در زمینه انتخاب و نصب دستگاه های اندازه گیری مورد نیاز صنایع و کارخانه ‌های میهن عزیزمان ایران است. حتی اگر ترانسمیتر و یا هر تجهیزی از برند وگا را که توسط ما بفروش نرسیده باشد (البته تمامی مشاوره ها بدون هزینه است). پس اگر تجهیز را از ما تهیه نکرده باشید، تنها فیلد وارانتی و گارانتی را از دست خواهید داد.
   در قسمت مشاوره سطح سنج شماره تماس خود را قرار دهید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.
   سپاس

   پاسخ
 2. خدمات پس از فروش دستگاههای وگا در شرکت آداک به چه صورتی انجام میشه؟

  پاسخ
  • سلام کاربر گرامی
   کلیه محصولات فروخته شده از برند VEGA توسط شرکت آداک فرایند سپهر، دارای گارانتی 24 ماهه هستند و بعد از سپری شدن زمان گارانتی چنانچه تجهیزی دچار ایراد شود خریدار می‌تواند با هماهنگی با واحد فنی شرکت آداک دستگاه را به این شرکت ارسال کند.
   سپس تجهیز به آلمان فرستاده می‌شود تا عیوب آن توسط کادر مجرب وگا برطرف و تست های لازم انجام شده و نهایتا به ایران باز می‌گردد تا در اختیار شما قرار گیرد. حتی مراحل و پروسه تعمیر قابل پی گیری از درون سایت خود کمپانی وگا است.

   پاسخ
 3. من در صنعت پالایشی فعال هستم وتحقیق کردم بعضی شرکتها و فروشگاهها به اسم نمایندگی وگا فعالیت میکنند ولی خدماتی که شما میدین رو ندارند
  کالاهاشون تاریخ ساخت بروز نیست و حتی برای 5 یا 10 سال پیش است و توضیحات چرایی این قضیه را نمیدن. این قضیه برام سوال شده؟

  پاسخ
  • سلام مهندس عزیز
   سپاس از توجه تان
   ببینید هر محصولی از تجهیزات وگا دارای شماره سریال منحصر بفردی است که در پلاک محصول قابل رویت می باشد و با حرف S/N شروع می‌شود از این رو کد عددی آن را در سایت وگا در قسمت جستجوی Serial number search وارد کنید تا تاریخ ساخت، کالیبره و تست تجهیز را مشاهده کتید.

   لازم به توضیح است برخی از افراد سود جو با فروش تجهیزات تعمیری یا استوک به صاحبان صنایع و کارخانجات با قیمت کم و فریب دهنده، که قطعا این تجهیزات دقت لازم را نداشته و عمر پایینی دارند، موجبات هزینه های دوباره خرید برای مصرف کننده را فراهم می‌کند.
   سنسور های تعمیری که تکلیفشان مشخص است و ارزش خرید ندارند. اما سنسور های استوک که سالها در انبار کارخانجات و یا فروشگاهها مانده‌اند یا در اثر ضربه به تجهیز یا افتادن از دست بروی زمین و … دارای دقت کافی نبوده و احتمال اینکه تجهیز بیش از چند سال برایتان کار نکند وجود دارد.
   به همین خاطر افراد سود جو زمانی که این وسایل را می‌فروشند توضیحی در مورد تجهیزاتی که تاریخ تولید آن مربوط به چندین سال قبل است را ارائه نمیدهند.

   پاسخ
 4. شما به صراحت در توضیحاتان گفتید سنسور و دستگاههای اندازه گیری تعمیری بدرد نمیخورند ولی از طرفی دستگاههای اندازه گیری مشتری ها رو وارانتی میکنید و برای تعمیر میفرستید المان؟چرا

  پاسخ
  • کاربر عزیز
   ما به تعمیرکاران وسایل الکترونیکی مجرب ایرانی احترام میگذاریم ولی همانطور که میدانیم تعمیر سنسور بوسیله کارخانه تولیدی به مراتب بهتر و با دقت بسیار بالایی انجام می‌پذیرد.
   اگر نیاز به تعویض قطعه‌ای باشد، حتما از قطعات آلمانی نو و باکیفیت وگا انجام خواهد شد. که این امر برای تعمیر کاران داخلی بخاطر نداشتن قطعات اورجینال عملا غیر ممکن است.
   بجرات می‌توان گفت تجهیز یا دستگاه سرویس و تعمیر شده توسط وگا دقیقا عین تجهیز نو از دقت و عمر بالایی برخوردار است. چون علاوه بر مسائل ذکر شده، در انتها دستگاه کالیبره و تست نیز شده است. حتی کوچک ترین عیوب نیز از چشم متخصصان وگا پنهان نمی‌ماند.

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایای خرید دتکتور گاز از آداک فرایند سپهر:

 • تامین قطعات مصرفی
 • تحویل فوری و تولید بروز
 • پنج سال خدمات پس از فروش
 • مشاوره خرید و نصب و راه اندازی

آداک فرایند سپهر نماینده فروش محصولات وگا در ایران

 • ضمانت اصالت
 • بهترین قیمت بازار
 • خدمات پس از فروش