استعلام قیمت
خانهسوالات متداول

سوالات متداولتمام تجهیزات وارداتی شرکت آداک سپهر از شرکت تولید کننده اروپایی یا آمریکائی بصورت کاملاً اورجینال می باشد. قطعات و تجهیزات تحویلی دارای گواهی مبدا (CERTIFICATE OF ORIGIN ) و پکینگ لیست قابل پیگیری می باشد(شناسنامه کالا).


قطعات دست دوم ، استوک تعمیری و حتی استوک معتبر دارای عمر پائین ، کارائی و دقت عملکرد بسیار ضعیف می باشند(پر خطا) لذا از ارائه چنین قطعاتی معذوریم.


تامین تجهیزات اروپایی 4 الی 8 هفته کاری و آمریکائی 8 الی 12 هفته کاری بدلیل تامین تجهیزات از شرکت تولید کننده مادر و همچنین انطباق سال ساخت با سالی که همزمان ما در آن واقع هستیم ، معمولاً زمان تحویل تعیین می گردد. اگر تجهیزات مورد نیاز شما در دفتر ایران موجود باشد بسیار سریع بدست شما خواهد رسید.


لیست عدل بندی یا پکینگ لیست PACKING LIST سندی است که همانند سیاهه تجاری جهت انجام تشریفات گمرکی صادرات و واردات در گمرکات مبدا و مقصد مورد استفاده قرار میگیرد. پکینگ لیست نشان میدهد که محموله صادراتی شامل چه اقلامی است و تعداد بسته ها ، ابعاد بسته ها، وزن خالص محصول و وزن ناخالص بسته ها و یکسری دتایل های محصول را نشان میدهد.


بله، شرکت آداک فرآیند سپهر دارای ارتباطات خارجی بسیار گسترده ای می باشد و از طریق کانال های ارتباطی خویش در ترکیه و اروپا قادر است قطعات کمیاب حوزه کاری ابزار دقیق و تجهیزات اتوماسیون صنعتی را تهیه و تامین نماید


شرکت آداک فرآیند سپهر تلاش دارد تا روند راهنمائی فنی و خرید را برای شما آسان و سریع نماید. نیازی به مراجعه حضوری به شرکت نبوده و شما میتوانید از طریق کانال های خرید غیر حضوری این شرکت ، قطعه خود را تهیه نمائید.


با توجه به ماهیت شرکت آداک فرآیند سپهر که بازرگانی می باشد ، تمامی قطعات از برندهای معتبر خارجی بوده و بصورت واردات تامین می گردد که بالطبع قیمت ها بر اساس دلار یا یورو محاسبه شده و اکثر قطعات در استعلام قیمت بصورت یورو ارائه می گردد.


بله، بسیاری از استعلامها ابتدا بصورت پیش فاکتور صادر می شود که در صورت توافق طرفین بر روی قیمت، جزئیات کالا (دتایل) ، شرایط و زمان تحویل کالا ، پیش فاکتور به فاکتور یا قرار داد رسمی تبدیل می گردد.


بله، برای اکثر کارخانجات و شرکتهای بزرگ دولتی تامین قطعه ضروری انجام شده است که در صورت درخواست شما و کسب اجازه از کارخانجات مشابه حوزه کاری شما میتوانیم جهت بازدید و یا تماس تلفنی ، کسب اجازه داشته باشیم.