استعلام قیمت

وگا vega


آشنایی با شرکت وگا، تولید کننده تجهیزات ابزار دقیق

شرکت وگا، تولید کننده تجهیزات ابزار دقیق برای اندازه گیری سطح و فشار (ابزار دقیق سطح و فشار) یک برند شناخته شده در تمام صنایع است. این شرکت بیشتر از 1400 نفر در سراسر جهان را به کار گرفته تا خدمات و محصولات گسترده‌ ای را در حوزه ابزار دقیق در صنایع ارائه دهند. برند ابزار دقیق وگا در بیشتر از ۸۰ کشور جهان شناخته شده است و شرکت های مختلفی، نمایندگی فروش ابزار دقیق وگا را بر عهده دارند.

تمام محصولات این شرکت مطابق با آخرین فناوری های روز دنیا و استانداردها و با استفاده از ماشین آلات پیشرفته طراحی و تولید شده اند. محصولات ابزار دقیق وگا بسیار با کیفیت بوده و گواهینامه ها و تاییدیه های لازم را برای کاربردهای صنعتی در تمام جهان دریافت کرده‌اند. محصولات شرکت وگا از نظر ایمنی فنی و کیفیت محصول و خدمات در بهترین وضعیت قرار دارند.

محصولات ابزار دقیق وگا

شرکت وگا یک کارخانه تولید تجهیزات ابزار دقیق صنعتی است که در شهر Schiltach در کشور آلمان قرار گرفته و بهترین محصولات این حوزه را طراحی و به بازارهای جهانی ارائه داده است. به جرات می‌توان گفت که سابقه عملیاتی این شرکت به بیشتر از ۶۰ سال می رسد. تمام مهندسان، کادر مدیریت و کارمندان این شرکت همواره به دنبال ارائه راه‌ حل هایی هستند که تمام کارهای اندازه گیری دقیق را برای صنایع انجام دهد.

تجهیزات ابزار دقیق وگا، بهترین محصولات برای کارخانه های صنایع شیمیایی و دارویی، کارخانه های صنایع غذایی، سیستم های تامین آب آشامیدنی، تصفیه خانه های فاضلاب، سیستم دفن زباله، صنایع معدن، نیروگاه ها و تجهیزات تولید برق، ابزار دقیق برای صنایع کشتی و هواپیما، کارخانه‌های مخصوص انواع روغن و … می باشد. این کاربردها تنها چند نمونه از مهم ترین موارد استفاده از تجهیزات ابزار دقیق وگا هستند. در حال حاضر خدمات فروش وگا در حوزه  ابزار دقیق اندازه گیری سطح، فشار به طور گسترده در تمام جهان انجام می شود.

 چرا تجهیزات ابزار دقیق برای صنایع اهمیت دارند؟

نصب ابزار دقیق

تجهیزات ابزار دقیق همانطور که از نام آنها بر می آید، دستگاه هایی هستند که یک پارامتر فیزیکی یا مکانیکی را با دقت زیاد اندازه گیری می کنند. این تجهیزات به گونه ای طراحی شده اند که حداقل خطا را در قرائت این فاکتورها داشته باشند.

علم ابزار دقیق با علم مهندسی ارتباط نزدیکی دارد. این تجهیزات می ‌توانند شدت جریان یک سیال، ارتفاع سطح، فشار را در حالت های مختلف در دستگاه های صنعتی اندازه گیری کنند. وجود ابزار دقیق در صنایع به قدری اهمیت دارد که موجب پایداری و استحکام سازه های صنعتی می شود، یا به نوعی در کیفیت محصولات تولید شده نقش دارد. بدون نصب ابزار دقیق در تاسیسات صنعتی، این فرایندها غیر قابل کنترل خواهند بود.

 انواع تجهیزات ابزار دقیق وگا

نمایندگی وگا در ایران

محصولات وگا از گروه ابزار دقیق شامل دسته بندی های مختلف است. این تجهیزات می ‌توانند کمیت های فلو، کمیت سطح، فشار را با کمترین خطا و اندازه گیری کنند. هر کدام از این دستگاه ها نام علمی خود را دارند. برای اندازه گیری سطح، دستگاه سطح سنج به کار می رود و برای فشار به ترتیب ابزار دقیق سطح سنج و فشارسنج مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

شرکت ابزار دقیق وگا محصولات خود را در نمایندگی های فروش در سراسر جهان به مشتریان عرضه می کند. خوشبختانه در کشور ایران هم این ابزارهای استاندارد و با کیفیت از طریق نمایندگی وگا در ایران که بر عهده شرکت آداک سپهر است انجام می شود. این مجموعه تخصصی با به کارگیری مهندسان با تجربه و کادر فروش حرفه ای، خدمات مشاوره خرید محصولات وگا را به مدیران ارشد صنایع و کارخانه‌ های تولیدی ارائه می دهند.

آداک سپهر افتخار دارد خدمات تامین محصولات وگا از گروه تجهیزات ابزار دقیق را با ضمانت کیفیت و قیمت مناسب و خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه دهد. برای دریافت قیمت این محصولات یا کسب اطلاعات بیشتر از انواع تجهیزات ابزار دقیق وگا در این شرکت می توانید با کارشناسان فروش تماس حاصل کنید.

نمایش بیشتر