استعلام قیمت

Atek


شرکت اتک ATEK

شرکت اتک .ATEK Electronics Sensor Technologies Inc، از زمان تاسیس در سال 2002، پیشرو و هدایتگر بازار در زمینه طراحی و تولید سنسورهای کنترل موقعیت و دستگاه های اندازه گیری در ترکیه بوده است.

از حسگرهای تولید شده در این شرکت، تا اکنون در ترکیه و بیش از 60 کشور در سراسر جهان برای اندازه گیری حرکات خطی و دایره ای در انواع ماشین آلات به خوبی استفاده می شود؛ تجهیزاتی مانند مبدل های خطی، رمزگذارهای مغناطیسی غیر تماسی، سنسورهای دَوار، سنسورهای سیمی کششی، مقیاس های خطی نوری، سیستم های بازخوانی دیجیتال، سنسورهای شیب، فرستنده های فشار و پتانسیومترها، کاملاً بی دردسر، با دوام و با کیفیت عالی، نمونه هایی از این تجهیزات هستند.

طیف گسترده ای از محصولات تولید شده این امکان را می دهد تا در صنایع مختلف با کاربردهای گوناگون، برای اندازه گیری ها مطابق با نیاز مشتریان، از آنها استفاده شود؛ دستگاه هایی مانند ماشین آلات تزریق پلاستیک، ماشین آلات آهن و فولاد، ماشین آلات بسته بندی، سنگ مرمر، چوب و ماشین آلات شیشه سازی، ماشین آلات خَم کاری به عنوان توقف (قفل) فرآیند پرس، ماشین آلات نساجی، هیدرولیک ها، رباتیک و غیره، نمونه هایی از این کاربردها به شمار می روند.

همکاری بین تیم فروش حرفه ای و تیم مهندسی پیشرفته به ما این امکان را می دهد تا تمام مراحل طراحی و ساخت الکترونیکی و مکانیکی را در تأسیسات شرکت مجهز به تکنولوژی بالا در ترکیه، به انجام برسانیم. به واسطه این خدمات و طراحی دقیق، محصولات پیشرفته این شرکت در زمان بسیار کوتاه به مشتریان و شرکای عزیز تحویل داده می شوند. این شرکت برای ایجاد روابط طولانی مدت با شرکای خود و ارائه بهترین راه حل ها برای مشتریان، کاملاً آماده و مشتاق است.

فن آوری های سنسورهای ATEK؛ راه حل نهایی برای کاربردهای اتوماسیون شما است!

اتک سنسور / Atek Sensor، سیستم های رمزگذار اندازه گیری خطی مغناطیسی، مقیاس سنجش خطی نوری، رمزگذارهای دوار، پتانسیومترهای خطی، ابزارهای دیجیتال و سیستم های بازخوانی دیجیتال برای ماشین آلات صنعتی و سیستم های اتوماسیون را تولید و به بازار عرضه می کند.

محصولات اتک ATEK را می توان در طیف گسترده ای از کاربردها در صنایع مکانیکی و مهندسی مورد استفاده قرار داد. به علاوه، استفاده از سنسورها در ماشین آلات در صنایعی مانند ابزار ماشین، اتوماتیک، چوب، سنگ مرمر، شیشه گری، برش پی وی سی، تراش کاری، فرز کاری، سنگ زنی، ماشین آلات جوشکاری، ماشین آلات فلزی تزریق پلاستیک، دستگاه اکستروژن پلاستیک، ماشین چاپ، ماشین آلات برش و خمش فلز مانند قفل پرس و قیچی، ماشین آلات نساجی، ماشین آلات انتقال، چوب کاری، نیروگاه ها، پزشکی، خودروسازی، ماشین آلات طراحی، ماشین های هیدرولیک، مواد روباتیک و همچنین در سیستم های اتوماسیون، متداول است.

این شرکت توزیع کننده محصولات شرکت Atek Sensor Technologies میباشد. این شرکت طیف گسترده ای از محصولات را در حوزه اندازه گیری در مسافت های طولانی ارائه می دهد.

انواع محصولات عبارتند از:

  • رمزگذارهای خطی مغناطیسی
  • مبدل های خطی موقعیت
  • سنسورهای زاویه
  • انتقال دهنده های فشار
  • فرستنده های سطح
  • فلومترهای الکترومغناطیسی
  • دستگاه های کنترل فرآیند
نمایش بیشتر